Köçek Ekibi ve Davul Zurna Kiralama

793 0

Köçek Ekibi ve Davul Zurna Kiralama

Firma olarak organizasyonlar için davul zurna kiralama ve köçek kiralama hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerle kişilerin düğün ve nişan gibi etkinliklerinin eğlenceli geçmesini sağlıyoruz. Deneyimli davul zurna ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Aynı şekilde köçek ekibimizde gösterdikleri performanslarla etkinlikleri hareketlendiriyorlar. Etkinliklere özgü kıyafetlerini giyerek etkinliklere katılan ekiplerimiz davetlilerin özel mutlu olmasını sağlıyorlar.

Davul Zurna Ekibimizin Katıldığı Organizasyonlar

Firmamızın deneyimli olan davul zurna ekipleri müşterilerin isteklerine bağlı olarak çeşitli organizasyonlarda görev alıyorlar.

Bu organizasyonlardan bazıları şunlardır;

  • Düğün
  • Asker uğurlaması
  • Kına gecesi
  • Açılış
  • Gelin alma
  • Sünnet
  • Konser
  • Festival

Bu türdeki organizasyonlara katılarak ortama hareket getiren ekiplerimiz istenilen tarihte ve saatte mekana gelerek performans gösteriyorlar. Bulunması istenildiği sürece de mekanda kalarak özel günlerin kaliteli ve eğlenceli geçmesini sağlıyorlar. Davul zurna ekibimiz farklı müzikleri çalarak etkinliğe renk katıyorlar.

Köçek Ekibimizin Katıldığı Organizasyonlar

Firmamıza bağlı olan köçek ekibimizde aynı şekilde müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak çeşitli etkinliklere katılarak davetlileri eğlendiriyorlar. Köçeklerimizin katıldıkları etkinlikler arasında kız alma, düğün, gelin alma, asker eğlencesi, açılış ve doğum günü gibi etkinlikler yer alıyor. 24 saat hizmet veren firmamız sayesinde kişiler istedikleri yere köçek ekiplerimizi çağırabiliyorlar. Ekibimiz kendilerine özel kıyafetlerini giyerek organizasyon öncesi mekana geliyor ve sahneye çıkacakları zamanı bekliyorlar. Sahne saatleri geldiğinde de performanslarını en iyi şekilde sergiliyorlar.

Organizasyon Fiyatlarımız

Firma olarak davul zurna ve köçek ekibi kiralama hizmetlerimizi uygun fiyatlarla veriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasını umuyoruz. Birde firma olarak deneyimli davul zurna ve köçek ekibi ile kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizlerde özel günleriniz için davul zurna ekibimizi kiralamak isterseniz iletişim numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Post

Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Posted by - 29 Ağustos 2018 0
Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu İstediğiniz gibi harika bekarlığa veda partisi düzenlemek ve böylelikle bekarlığın son gününü en güzel şekilde çıkarmak istiyorsanız eğer,…

DANSÖZ KİRALAMA SERVİSİ

Posted by - 23 Ağustos 2017 0
DANSÖZ KİRALAMA SERVİSİ istanbul illerine ve ilçelerine dansöz kiralama servisi hizmeti sunmaktayız profesyonel kadromuzla üst düzey kaliteli hizmetler sunmaktayız sizlerde…

Kına Gecesi Dansöz Kiralama

Posted by - 30 Eylül 2017 0
kına gecesi dansöz kiralama fiyatları İSTANBUL kına gecesi organizasyonları yanı sıra oryantal dansöz kiralamak isteyenler müşterilerimizin misafirlerine özel dans showları…
Open chat
HEMEN ARA bodrum yat kiralama İstanbul yat kiralama dansçı kiralama homm bitkisel ürünleri